Historie

Historie plesů malých pivovarů se začala psát v roce 2011. Tehdy v zimě jsme si poprvé ve společenském v Bolevecké Sokolovně zaplesali u mnoha druhů piv z menších pivovárků.

Následoval rok 2012 a dva plesy, 2013 a tři plesy a konečně od roku 2014 již stále čtyři plesy z nichž poslední byl vždy narozeninový (k výročí otevření KMP v Nádražní ulici). Letošní plesovou sezónu (2018) bude narozeninový ples prvně maškarní. K této příležitosti bude vytvořen i fotokoutek, abyste na své výtvory měli věčnou památku a mohli ji sdílet s přáteli.

Vždy jsme mohli ochutnávat 18 druhů piv. Kolik se jich dohromady vypilo, omylem rozbilo nebo rozlilo, na poslední chvíli doneslo na záchod, odneslo s sebou atd. si už nikdo nepamatuje. Jisté je, že na plesech se nikdo (alespoň z našich zdrojů) nikdy nenudil a každoročně se rád vrací. Možná i proto, aby si připomněl to, co už si tak dobře nepamatuje.

Za dobu trvání bylo mezi Vás rozděleno několik tisíc sklenic s datem plesu nebo  sklenic z tomboly. Je opravdu velmi potěšující, když se s tímto sklem poté setkáváme během roku i na jiných akcích.

Děkujeme za dosavadní důvěru a pevně doufáme, že se letos opět setkáme na parketu a užijeme si večer!

Za všechny z KMP

Petr S.